MailjetAPI (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે
