MailjetAPI (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Mail
hi: मेल

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Send
hi: भेजें

en: About
hi: के बारे में
