MailjetAPI (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: About
lt: Apie
