MailjetAPI (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ
