MailjetAPI (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Mail
ro: E-mail

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Send
ro: Trimite

en: logs
ro: jurnale

en: About
ro: Despre
