MailjetAPI (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Send
tr: Gönder

en: About
tr: Hakkında
