MailjetAPI (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Send
bs: Pošalji
