MailjetAPI (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: About
sl: O modulu
