MailjetAPI (8.x-1.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта
