MailjetAPI (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur
