Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Clear
ar: مسح

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
