Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: All
bn: সমস্ত

en: To
bn: বরাবর

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
