Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
