Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Delete link
bs: Obriši link
