Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Mail
ca: Correu

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Clear
ca: Neteja

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Log emails
ca: Registra els correus electrònics

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Clear log
ca: Neteja el registre

en: Uses
ca: Usos

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Reply to
ca: Respondre a
