Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Clear
cy: Clir

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
