Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
