Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Mail
eu: Posta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Desc
eu: Beheraka

en: Clear
eu: Garbitu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
