Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: delete
fil: tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Header
fil: Ulunan

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
