Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Mail
gl: Correo-e

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Clear
gl: Limpar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Log emails
gl: Rexistrar os correos electrónicos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
