Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Mail
he: מייל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Clear
he: ניקוי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Log emails
he: רישום מיילים ביומן הפעילות

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
