Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Uses
hy: Օգտագործում
