Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Mail
id: Email

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Clear
id: Bersihkan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
