Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Mail
is: Póstur

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Haus

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Clear
is: Hreinsa

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
