Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
