Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
