Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Mail
lv: Pasts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
