Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
