Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: To
ne: लाई

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
