Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Mail
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Log emails
nl: E-mails loggen

en: About
nl: Over

en: Clear log
nl: Log wissen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Reply to
nl: Antwoord aan
