Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: - All -
nn: - Alle -
