Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Clear
fa: پاک کردن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
