Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Mail
ro: E-mail

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Clear
ro: Elimină

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Reply to
ro: Răspunde la
