Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: delete
ru: удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Mail
ru: Почта

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Clear
ru: Очистить

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Clear log
ru: Очистить журнал

en: Uses
ru: Использование

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Reply to
ru: Ответить
