Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Mail
sk: Pošta

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Clear log
sk: Vymazať správy

en: Uses
sk: Používa

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
