Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
