Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Mail
sr: Пошта

en: Sort by
sr: Сортирај по
