Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
