Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Date
th: วันที่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Delete link
th: ลบลิงก์
