Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: delete
ky: ыраары

en: Date
ky: Ай, хүн

en: All
ky: Шупту

en: Page
ky: Арын

en: To
ky: Кымга:

en: From
ky: Кымдан:

en: ‹ previous
ky: ‹ мурнунда

en: next ›
ky: соонда ›

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »

en: About
ky: Дугайында
