Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
