Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
