Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Mail
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Log emails
cs: Zaznamenávat e-maily

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
