Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Mail
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Header
da: Overskrift

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Clear
da: Ryd

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Log emails
da: Log e-mails

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Clear log
da: Ryd log

en: Uses
da: Bruger

en: Send emails
da: Send e-mails

en: Delete link
da: Slet-link

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Reply to
da: Svar på
