Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
