Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
