Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Mail
hu: Levél

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Header
hu: Fejléc

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Clear
hu: Törlés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Log emails
hu: Emailek naplózása

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Clear log
hu: Napló törlése

en: Uses
hu: Használat

en: Send emails
hu: Küldött emailek

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Reply to
hu: Válasz

en: Clear Maillog
hu: Levélnapló tisztítása

en: There are no mail logs in the database.
hu: Nincsenek e-mail kiküldések naplózva az adatbázisban.
