Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: #
ja: No.

en: Mail
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Header
ja: ヘッダー

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Clear
ja: クリアー

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Log emails
ja: メールを記録

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Send emails
ja: メールを送信

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
