Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
