Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Mail
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
